Romanetės stogo langams

Romanetės stogo langams

Kaina: skaičiuojama individualiai

Gaminio tipas ir audinys priklauso
nuo lango matmenų ir tipo

Romanetės stogo langams

Estetika, funkcionalumas ir komfortas – tai šiuolaikiškos, lengvai montuojamos ir aukšta kokybe pasižyminčios romanetės stogo langams, prisitaikančios prie individualaus interjero reikalavimų. Kurkite aplinką, kurioje gera būti. Romanetės stoglangiams montuojamos palėpėse, viršutiniuose namų aukštuose, biuruose ar bet kurioje kitoje patalpoje su pasvirusiais langais.

UAB „Soliteka“ siūlo plačią stogo langams skirtų romanečių pasiūlą, prisitaikančią prie individualių pirkėjo lūkesčių – ieškote švelnaus, plono audinio romanečių dienos šviesos išsklaidymui? O gal storesnio, tamsaus audinio, leidžiančio mėgautis ramiu miegu ir apsaugoti namus nuo kaitros? Skirtingų spalvų ir šviesos pralaidumo audiniai padės kurti praktiškus ir stilingus namus bet kuriuo sezonu.

Romanetės yra lengvai ir patogiai tvirtinamos prie įvairaus dydžio stogo langų. Jų audiniai gali būti lengvai keičiami, todėl atmosfera namuose ar darbe koreguojama pagal jūsų norus. Šios užuolaidėlės yra lengvai valdomos, fiksuojant jas pasirinktoje padėtyje ir į patalpą įleidžiant tiek dienos šviesos, kiek pageidaujate. Šiuolaikinio dizaino romanetės stogo langams neturi jokių matomų laidų, todėl užtikrina nepriekaištingą estetinį vaizdą ir pasižymi maksimaliu saugumu, jei namuose auga maži vaikai. Užuolaidėlės yra valdomos rankenėle, patogiai pakeliant ar nuleidžiant romanetes į norimą padėtį. Valdiklis gali būti tiek romanečių apačioje, tiek viršuje, romanečių valdymui gali būti naudojamos ir lazdelės, jų prailginimo detalės bei adapteriai.

Praktiškų užuolaidėlių montavimui nereikalingos jokios specifinės žinios, romanetės pritvirtinamos nepažeidžiant lango konstrukcijos ar rėmo. Priklausomai nuo poreikių, romanetės gali būti derinamos su tinkleliais nuo vabzdžių, išorinėmis žaliuzėmis ar kitais UAB „Soliteka“ siūlomais langų uždengimo sprendimais. Romanečių audinys yra lengvai keičiamas ir plaunamas, kas užtikrina itin paprastą gaminio priežiūrą. Konstrukcijos gamybai naudojamos ilgaamžės ir patikimos medžiagos, garantuojančios puikų sistemos darbą ilgus metus.

Darbų galerija: