Valdymas ir automatika

Garažo vartų valdymas
ir automatika

Kaina: skaičiuojama pagal pasirinktą vartų tipą

Garažo vartų valdymas ir automatika

Aukštos kokybės garažo vartai tampa jūsų namų veidu. Tai konstrukcijos, kurioms keliami griežti patikimumo, saugumo ir funkcionalumo reikalavimai. Naudojant šiuolaikinius technologinius laimėjimus, garažo vartų valdymas ir automatika tampa praktišku ir patogiu sprendimu, palengvinančiu kasdienę buitį. Profesionali, aukštos kokybės įranga pasižymi lengva kontrole ir leidžia patogiai valdyti vartų atvėrimo / užvėrimo ciklus. Garažo vartų automatika gali būti pritaikoma visoms vartų kontrukcijoms, kasdienės buities ir pramonės poreikiams.

Priklausomai nuo individualių poreikių, garažo vartų valdymas gali būti tiek rankinis, tiek automatinis, vartų atvėrimui naudojant sienoje įmontuotą jungiklį, nuotolinio valdymo pultelį ar mobilųjį įrenginį. Visi automatiniu būdu valdomi garažo vartai turi ir rankinio atblokavimo funkciją, naudojamą dingus elektrai. Aukštus kokybės reikalavimus atitinkanti UAB „Soliteka“ automatinė valdymo sistema yra pritaikyta intensyviam naudojimui įvairiomis sąlygomis. Tvirti mechanizmai ir iki smulkmenų apgalvoti konstrukciniai sprendimai užtikrina tylų ir sklandų sistemos darbą, nepriklausomai nuo išorinių sąlygų.

Tinkamai parinkta ir kokybiškai sumontuota garažo vartų automatika leidžia efektyviai taupyti garažo erdvę ir suteikia maksimalų patogumą. Svarbiausi garažo vartų automatikos pasirinkimo kriterijai yra montuojamų vartų tipas, konstrukcijos plotis, svoris ir naudojimo intensyvumas. Atsižvelgiant į minėtuosius kriterijus parenkamas automatinės pavaros galingumas, valdymo galimybės ir atidarymo greitis. Esant poreikiui, gali būti diegiamos papildomos apsaugos nuo įsilaužimo, vartų reagavimas į kliūtį (apsauga nuo prispaudimo), įrengiamas apšvietimas, vartų tausojimo (švelnaus sustojimo) funkcijos ir kt.

Šiuolaikiniai mechanizmai, susisieti su inovatyviomis technologijomis, leidžia užtikrinti maksimalų gyventojų patogumą namuose, komercinės ar viešosios paskirties objektuose. Siekdami prisitaikyti prie individualių užsakovo poreikių, galime pasiūlyti automatiką visoms garažo vartų konstrukcijoms. Jei turėtumėte bet kokių klausimų dėl valdymo mechanizmų pasirinkimo, montavimo, eksploatacijos ir pritaikymo, susisiekite su UAB „Soliteka“ komanda.