Ribotuvai

Ribotuvai

Naujiena!

*Apsauga nuo vagysčių ir įsilaužimų.

*Apsauga nuo vaikų lango atvėrimo.

Patikrintas produktas - atlikti laužimo bandymai

Ribotuvai

Siūlome Jums trijų skirtingų tipų lango atvėrimo ribotuvus:

Lango atvėrimo ribotuvas. Leidžia langą atverti vėdinimui vertikaliai (4 pozicijos), tuo pačiu metu ribodamas lango atidarymą horizontaliai. Tvirto metalo ir plastiko gaminys. Komplekte ribotuvas ir užkabinimo kablys.

Lango atvėrimo ribotuvas su spynele. Blokuoja lango atidarymą tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Tinka apsaugai ir nuo vaikų lango atvėrimo iš vidaus, nes atidarymo funkciją galima užrakinti su raktu. Leidžia atidaryti langą vėdinimui vertikaliai, bet saugo ir blokuoja nuo atidarymo horizontaliai. Į komplektą įeina lango grandinėlė, 2 rakteliai, metalo savisriegiai tvirtinimui (30mm) ir plastiko apdailos dangteliai. Labai tvirtas siūlinio plieno gaminys. Testavimo metu vienas toks užraktas atlaiko ne mažiau 500kg jėgą!

Lango atvėrimo ribotuvas be spynelės. Taip pat blokuoja lango atidarymą tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Tinka apsaugai ir nuo vaikų lango atvėrimo iš vidaus. Leidžia atidaryti langą vėdinimui vertikaliai, bet saugo ir blokuoja nuo atidarymo horizontaliai. Į komplektą įeina lango grandinėlė, prisukimo varžteliai (30mm) ir apdailos dangteliai. Labai tvirtas plieno gaminys, apdaila plastiko. Atlaiko net 500kg jėgą!

Lango atvėrimo ribotuvų pavyzdžių su kainomis galerija: