Kupolinės markizės

Kupolinės markizės

Kaina: skaičiuojama individualiai

Kupolinės markizės

     Originalia estetika išsiskiriančios kupolinės markizės yra vienas stilingiausių sprendimų, dažniausiai montuojamas viešosios ar komercinės paskirties objektuose: restoranuose, kavinėse, viešbučiuose ir kt. Vis dėlto, dėl savo praktinio patogumo ir išskirtinio dizaino šios markizės vis dažniau įrengiamos ir nuosavuose namuose, suteikdamos namų erdvei jaukumo, subtilios elegancijos ir funkcinio patogumo.

     Išskleistos kupolinės markizės saugo duris, langus, terasas ir kitas atviras erdves nuo tiesioginių saulės spindulių, vėjo, lietaus ir kaitros, tuo pačiu sukurdamos unikalų estetinį eksterjero vaizdą, perteikiantį Pietų Europos nuotaiką. Naudojant kupolines markizes sukuriamas šešėlis, leidžiantis maloniai leisti laiką gryname ore net ir itin karštą vasaros dieną. Aukštos kokybės audinys ir iki smulkmenų apgalvoti konstrukciniai sprendimai užtikrina patikimą ir ilgaamžį markizių naudojimą. Vėjui, drėgmei, tiesioginiams saulės spinduliams ir pelėsiui atsparus audinys nereikalauja sudėtingos priežiūros ir ilgus metus išlaiko savo prekinę išvaizdą.

    Kupolinės markizės yra pusapvalės formos stogelis, tvirtinamas virš langų arba durų. Markizės gali būti valdomos rankiniu arba automatiniu būdu. Esant poreikiui, prie markizių galima sumontuoti temperatūros daviklius, kurie, reaguodami į oro sąlygas, suskleis arba išskleis markizes. Suskleista konstrukcija yra beveik nepastebima ir neužima daug vietos. Kadangi markizės pasižymi dideliu atsparumu aplinkos poveikiui, žiemos metu jų nereikia išmontuoti.

     Atsižvelgdama į individualius pirkėjų poreikius, UAB „Soliteka“ siūlo platų kupolinių markizių audinių pasirinkimą. Platus spalvų asortimentas dera prie individualių eksterjero sprendimų, nepriklausomai nuo to, ar markizių ieškote klasikine elegancija išsiskiriančiam statiniui ar norite jas įrengti šiuolaikinio stiliaus namuose. Jei kupolinės markizės reikalingos komercinės paskirties objektams, pvz., restoranui ar kavinei, markizes galite papuoši įmonės logotipu ir leisti joms atlikti reklaminę funkciją.

     Kupolinės markizės pritaikomos prie įvairaus dydžio langų ir durų, puikiai tinka netradicinių išmatavimų erdvėms, suteikia joms papildomo jaukumo ir kuria privatumo įspūdį. Itin tvirtos konstrukcijos sistema užtikrina ilgus metus trunkančią kokybę.

Darbų galerija: