Klasikinės romanetės

Klasikinės romanetės

Kaina skaičiuojama individualiai

Gaminio matmenys priklauso nuo pasirinkto audinio

Galimas rankinis arba elektrinis valdymas

Klasikinės romanetės

Klasikinės romanetės – tai alternatyva užuolaidoms. Tai puikus sprendimas ieškantiems originalaus sprendimo norint pakeisti namų interjerą, uždengti langus nuo nepageidaujamų žvilgsnių, suteikti namams išskirtinumą. Klasikinės romanetės tai puikus pasirinkimas norint pagyvinti interjerą įvairių paskirčių erdvėse. Šis langų uždengimo būdas tinka žmonėms, kurie vengia ilgų užuolaidų uždengiančių ar tai dekoro detales ar tiesiog nemėgstantiems ilgų audinių, kurie suteikia, jūsų, erdvei sunkumo.
Klasikinės romanetės taip pat yra tinkamos mažoms patalpoms, kuriose yra ir taip mažai erdvės.Suteikiančios eleganciją, komfortą bei romantikos jausmą klasikinės romanetės turi ir lengvus net tris valdymo būdus: galimas valdymas grandinėle, virvele bei pritaikant automatizuotą mechanizmą, kuris nekels jokių papildomų problemų. Renkantis romanetes pateiksime gausybę audinių iš kurių tikrai išsirinksite tinkamą savo namams ar kitai erdvei.
Audinių raštus, tekstūrą puikiai suderinsite su baldų ar kitomis dekoro detalėmis, kurios vyrauja jūsų patalpose. Profesionalus mūsų įmonės darbuotojai atsakys į visus rūpimus klausimus bei padės apsispręsti renkantis audinį ar kitas romanetės detales.

Romanečių valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai

grandinėle rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Romanečių montavimas:

*nišoje
*ant sienos

Romanetės susideda iš: 

1. tvirtinimo laikiklis
2. korpuso šoninė apdaila
3. kėlimo juostos ritė
4. kėlimo juosta
5. valdymo reduktorinis mechanizmas
6. strypas
7. aliumininis korpusas

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Darbų galerija: