Romanetės diena-naktis

Diena naktis romanetės

Kaina skaičiuojama individualiai

Gaminio matmenys priklauso nuo pasirinkto audinio

Galimas rankinis arba elektrinis valdymas

Diena naktis romanetės

Romanetės „Diena – naktis“ – tai puikus variantas pakeisti pabodusias dienines ir naktines užuolaidas, kurios namams nebesuteikia prabangos, jaukumo ir jaukumo. Šios romanetės tai pati tikriausia naujiena dvidešimt pirmame amžiuje, kuri pradeda užkariauti pasaulį. Renkantis romanetes „Diena – naktis“ turėsite vieną produktą, kuris, Jums, atstos du produktus. Šiuo langų uždengimo būdų savo pasirinktai erdvei suteiksite išskirtinumo bei romantiškumo jausmus. Tai taps jūsų pagrindiniu namų dekoro akcentu suteikiančiu elegancijos bei kitoniškumo.
Audinių lengvumas, spalvingumas, raštai leis derinti prie jūsų jau įrengto namų interjero. Šių romanečių valdymas kaip ir klasikinių romanečių turi tris tipus ir gali būti valdomos: grandinėle, virvele bei pritaikant automatizuotą mechanizmą, kuris nekels jokių papildomų problemų, o kaip tiks suteiks didesnį komfortą nei valdant rankiniu būdu.
Profesionalūs mūsų įmonės darbuotojai, jums, pateiks gausų pasirinkimą audiniams, tarp kurių rasite labiausiai patinkantį bei artimiausią, jūsų, skoniui bei namų ar kitos erdvės dizainui. Taip pat gausite pravarčius patarimus priežiūrai ar detalių derinimui tarpusavyje.

Romanečių valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai

grandinėle rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Romanečių montavimas:

*nišoje
*ant sienos

Romanetės susideda iš:

1. tvirtinimo laikiklis
2. korpuso šoninė apdaila
3. kėlimo juostos ritė
4. kėlimo juosta
5. valdymo reduktorinis mechanizmas
6. strypas
7. aliumininis korpusas

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Darbų galerija: