Roletai iš apačios į viršų

Iš apačios į viršų

Kaina: nuo 38 eur/m

Maksimalus plotis: 1,50m
Maksimalus aukštis: priklauso nuo pasirinkto audinio

Roletai iš apačios į viršų

Kasetiniai roletai iš apačios į viršų yra tarsi ir įprasti tokio tipo langų dengimo variantai, tačiau veiksmas vyksta atvirkštine tvarka – čia audinys yra ne nuleidžiamas iš viršaus, kaip tradicinio roleto, tačiau yra traukiamas nuo lango apačios link viršaus. Puikiai prie lango rėmo ir stiklo priglundantis toks pagal poreikį užtrauktas audinys vienu metu atlieka dvi funkcijas: praeivių žvilgsnių lygyje uždengia viduje esantį vaizdą, bei tuo pačiu neužblokuoja ten patenkančios šviesos.

Dažniausiai roletai iš apačios į viršų montuojami pirmųjų aukštų languose ir tai yra patikimiausia žmonių privatumo apsauga.

Nors audinys ir traukiamas atvirkštine nei įprasta normaliame pasaulyje tvarka, tačiau nereikėtų pergyventi, jog jis nesilaikys pageidaujamame lygyje – spyruoklinio  tvirto mechanizmo pagalba roleto audinys bus įtemptas ir nė truputėlio neslinks žemyn. Kasetė bei roleto kreipiančiosios gaminamos iš aliuminio profilio, o valdymo mechanizmas bei antgaliai – iš aukštos kokybės atitinkamos (baltos, rudos, imituojančios medį ar pasirinktos) spalvos plastiko. Lango apačioje sumontuota kasetė neuždengia stiklo ir dėl to nesumažėja šviesos patekimas. Nei darinejant langą, nei jį vartant audinys nenukrenta ir dėl patikimo stabilaus mechanizmo laikosi nustatytoje padėtyje. Roletas montuojamas į stiklajuostė, todėl nesugadina lango rėmo. Didžiausias roleto plotis yra 1,50 m, o maksimalus aukštis priklauso nuo pasirinkto audinio tipo. Audinį reikėtų pasirinkti pagal poreikį iš to, ką siūlo roletų gamintojai: permatomų, dalinai nepermatomų (šiek tiek praleidžiančių šviesą) ir visiškai šviesos nepraleidžiančių (kitaip dar vadinamų „blackout“).

Kaip vienintelį tokių roletų įvardinamą trūkumą – gebėjimą kaupti dulkes – galima nesudėtingai panaikinti. Mat roletų audiniai yra visai lengvai valomi su drėgnu, tačiau nešiurkščiu skudurėliu, suvilgytu skystu muilu, plovikliu, tačiau ne stiprios cheminės sudėties, kuri gali pakenkti medžiagai. Nors įvairių rūšių roletai vertinami dėl savo ilgaamžiškumo ir yra gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, tačiau itin dažnai dienos metu naudojamų roletų audinys gali šiek tiek pablukti. Tokiu atveju įmanoma jį pakeisti kitu, taip atnaujinant patalpos vaizdą, tačiau mechanizmą galima naudoti tą patį.

Kadangi sudėtinga savo namų erdvei atrast kažką neįprasto, originalaus, tad tokie roletai, traukiami iš apačios į viršų, tikrai patiks keistuoliams, modernių dalykų mėgėjams.

Tai roletų tipas puikiai tinkantis patalpose, kuriose svarbus privatumas, tačiau nesinori užsidengti nuo patenkančios natūralios dienos šviesos, tokiose kaip pirmojo aukšto patalpos, vonios ar tualeto kambariai, taip pat puikiai tinka biuruose susikuriant privatumo ir asmeninės erdvės jausmą.

Roletų valdymas:

rankenele

rankenėle

Roletų privalumai:

Varstant arba atverčiant lango varčią, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo

Neblokuoja šviesos patekimą į patalpas, tačiau sukuria privatumo jausmą

Modernus dizainas ieškantiems kažko naujo ir įmantraus

Tvirtinimo bei reguliavimo elementai dera su interjero detalėmis

Lengvas montavimas bei priežiūra

Nepažeidžia lango rėmo

Pritaikomi bet kokio tipo langams

Roletų matavimo instrukcija:

Roletų montavimas:

Montuojami iš vidinės lango pusės.

*į lango rėmą – į lango stiklajuostę (kasetė montuojama ant rėmo, kreipiančiosios į stiklajuostę)

Roletai susideda iš:

1.kreipiančioji 
2.atitraukimo kaladėlė
3.valdymo mechanizmas
4.kasetė
5.dangtelis
6.audinys
7.valdymo rankenėlė
8.valdymo profilis
9.kreipiančiosios dangtelis

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Komponentai ir korpuso spalvos:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, valdymo komponentų bei korpuso spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Darbų galerija: