Aliumininiai langai

Aliumininiai langai

Puiki estetika, ilgaamžė eksploatacija ir minimali priežiūra – 3 svarbiausios aliumininių langų savybės, pelniusios išskirtinį klientų dėmesį. Nors ilgą laiką aliuminio langai buvo montuojami tik viešosios ar komercinės paskirties objektuose, šiandien juos renkasi ir individualių būstų savininkai. Dėl itin tvirtos konstrukcijos aliumininiai langai yra patogiausias pasirinkimas didelių matmenų langams ir pertvaroms, o nesenstantis langų dizainas prisitaiko prie įvairių estetinių sprendimų.

Lyginant su kitomis gamybinėmis medžiagomis, aliumininiai langai pasižymi bene didžiausiu atsparumu aplinkos poveikiui ir puikiai tinka permainingiems Lietuvos orams. Nepriklausomai nuo to, ar langams tektų susidurti su intensyviais saulės spinduliais, vėju, lietumi ar sniegu, šie langai išlaikys pirmines savo savybes. Kadangi aliuminis yra 100 proc. perdirbamas metalas, jis tampa dažnu pasirinkimu įgyvendinant tvaraus būsto idėjas. Aliuminio langai yra neribojami nei dydžio, nei formos, todėl gali būti derinami prie bet kokio eksterjero. Siekiant kurti individualizuotą namų / viešosios ar komercinės erdvės aplinką, aliuminis gali būti dažomas visomis RAL paletės spalvomis, imituoti medienos tekstūrą ar įgyvendinti kitus estetinius sprendimus.

Dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio aliuminio langai yra laikoma patikima ir ilgaamže investicija namų komfortui. Šie langai puikiai izoliuoja garsą ir sulaiko šilumą, yra saugūs ir tvirti (esant poreikiui, langai gali būti montuojami su papildomais užraktais, apkaustais, apsaugine plėvele ir kt.). Itin lengvos aliuminio konstrukcijos vertinamos dėl paprasto montavimo ir patogaus langų varstymo. Langų priežiūra yra minimali, – užtenka vandens ir šluostės. UAB „Soliteka“ siūlo plačias aliumininių langų pasirinkimo galimybes individualiems architektūriniams sprendimams – plati spalvų paletė, skirtingų tipų profiliai, individualius poreikius atitinkantys stiklų paketai atitinka išrankiausių užsakovų lūkesčius ir leidžia kurti personalizuotas idėjas. Visiems aliuminio langams suteikiama ilgametė kokybės garantija.