Susukamos grotos

Susukamos grotos

Kaina: skaičiuojama individualiai

Maksimalus plotis: 6m
Maksimalus aukštis: 5m

Susukamos grotos

Susukamos grotos, tai yra geriausia apsauga parduotuvėms, prekybos centrams, bankams, biurams ir kitoms patalpoms kur yra reikalingas visą parą  vykstanti vitrinų apžiūra. Tai yra puikus sprendimas įrengiant pačius įvairiausius objektus. Galima įsigyti tiek standartines susukamas grotas, tiek ir pasirinkti grotas pagal individualius reikalavimus. Susukamos grotos tai yra konstrukcija, kuri atlieka apsauginę funkciją. Jos dažnai yra naudojamos įmonėse, kuriose yra būtina atskirti skirtingas zonas viena nuo kitos ir jei yra reikalinga apsauga nuo nepageidaujamų asmenų. Tokiose situacijose ši apsauga yra tiesiog nepakeičiama. Susukamos grotos gali būti naudojamos šiose objektuose:
-Pramoniniuose ir gamybos objektuose;
-Sandėliuose;
-Prekybinėse patalpose ir turguose;
-Mokamose stovėjimo aikštelėse;
-Prekybos centruose ir mažose parduotuvėse;
-Statybos aikštelėse;
-Ir kituose objektuose.

Kitais žodžiais tariant susukamos grotos yra nepakeičiamos visur kur yra reikalinga ne tik apsauga nuo įsilaužimo, tačiau taip pat yra reikalinga gera ventiliacija ir matomumas. Prekybos vietose susukamos grotos sukurs gerą prekių matomumą net tada, kai jūsų parduotuvė jau baigė savo darbą. Jei susukamos grotos yra naudojamos sandėliuose, tai be jokių abejonių užtikrins gerą vėdinimą ir palaikys palankų mikroklimatą patalpos viduje. Susukamų grotų naudojimas jums padės pasiekti visus šiuos tikslus.
Susukamos grotos tai yra patikima apsauga, kurios jums negalės suteikti kitos žaliuzės, tai yra tvirta konstrukcija ir šviesos pralaidumas. Grotos yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jos yra patikimos. Tai jas paverčia vienomis iš geriausių visoje rinkoje. Tam, kad savo objektus aprūpintumėte patikima apsauga kreipkitės į profesionalus ir mes jums padėsime pasirinkti patį tinkamiausią pasirinkimą jūsų objektui, kuris atitiks jūsų lūkesčius. Pasirūpinkite savo saugumu.

Grotų valdymas:

rankenele

rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Grotų privalumai:

Galimybė sumontuoti kartu prijungiant ir apsaugos sistemas

Geras šviesos pralaidumas

Gali būti įrengiamos požeminiuose parkinguose arba uždarose tam tikrose patalpose, kuriuose dėl priešgaisrinių sistemų, vėdinimo reikalingas gausus oro pralaidumas

Puiki ventiliacija ir matomumas, neužstoja reklaminių stendų

Visuomet išsaugo patrauklią išvaizdą, nepriklausomai koks oras už lango

Lengvai priderinamos prie Jūsu objekto

Grotų montavimas:

*nišoje
*ant sienos

Grotos susideda iš: 

1. stulpas tvirtinimui
2. vamzdžio tvirtinimo plokštė
3. plieninis vamzdis
4. kreipiamoji
5. papildomas cilindrinis užraktas
6. apatinis profilis
7. aliuminės/ plieninės grotos
8. pakėlimo/ nuleidimo mechanizmas

Darbų galerija: