Vertikalios markizės

Vertikalios markizės

Kaina: skaičiuojama individualiai

Vertikalios markizės

Aukštos kokybės, rankiniu ir automatiniu būdu valdomos vertikalios markizės naudojamos namų, komercinės ir viešosios paskirties objektuose, puikiai tinka terasoms, sodams, balkonams ir privatiems kiemams. Šios markizės atskiria lauko erdvę, suteikia privatumo ir apsaugą nuo saulės, vėjo ar lietaus. Širmas primenantis konstrukcinis markizių sprendimas pasižymi unikalia estetika, puikiai tinka kotedžų gyventojams ar kavinėms.

Priklausomai nuo individualios situacijos, vertikalios markizės gali būti įrengiamos bet kurioje kiemo erdvėje, tvirtinamos prie namo sienos, kolonos ar kito vertikalaus paviršiaus, taip pat statomos kaip atskiros konstrukcijos be atramų. Vertikalios markizės yra nepamainomas sprendimas aplinkai, kurioje negalima įrengti žaliuzių, roletų ar kitų uždengimų, tačiau norima leisti laiką gryname ore, nesijaudinant dėl intensyvių saulės spindulių, vėjo, kaitros ar lietaus. Vertikalios markizės montuojamos ir tuomet, kai pageidaujama privatumo ir norima išvengti aplinkinių žvilgsnių, pvz., jei norite terasoje skaityti knygą, ruošti kepsnius ar leisti laiką su draugais, tačiau nenorite būti matomi kaimynų.

Vertikalios markizės yra lengvai valdomos rankiniu arba automatiniu būdu, naudojant valdymo pultelį, jas lengva suskleisti ir išskleisti, o ilgaamžė konstrukcija užtikrina puikų sistemos veikimą ir stabilią išskleisto audinio padėtį net ir intensyviomis naudojimo sąlygomis. Nenaudojamos markizės yra susukamos į kompaktišką kasetę ir tampa beveik nepastebimos. Aukštos kokybės audinys yra atsparus žalingam aplinkos poveikiui, tiesioginiams saulės spinduliams ir drėgmei, todėl markizės ilgą laiką išlaiko savo prekinę išvaizdą, pasižymi ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra.

UAB „Soliteka“ siūlo platų markizių pasirinkimą individualiems pirkėjų poreikiams. Rinkitės iš plataus spalvų ir raštų asortimento, derantį prie įvairių eksterjero sprendimų ir leidžiantį sukurti išskirtinai estetišką aplinką. Priklausomai nuo konkrečios situacijos, pirkėjai gali rinktis prie individualių erdvės išmatavimų pritaikytas markizes. Esant poreikiui, vertikalios markizės gali būti derinamos su kitų tipų uždengimais.

Darbų galerija: