Susukami garažo vartai

Susukami garažo vartai

Kaina: skaičiuojama individualiai

Maksimalus plotis: 4,50m
Maksimalus aukštis: 3,20m

Susukami garažo vartai

Puikia estetika ir tvirtomis eksploatacijos sąlygomis išsiskiriantys susukami garažo vartai gali būti viensieniai ir dvisieniai. Šių vartų profilis vertikaliai pasikelia ir yra susukamas ant veleno sąramos. Priklausomai nuo užsakovo poreikių, vartai gali skirtis savo estetiniais sprendimais, individualiai parenkant spalvas, tekstūrą ir dekoro elementus. Vartų gamybai naudojami tarpusavyje sujungti aliuminio arba plieno profiliai, todėl šios konstrukcijos pasižymi ilgaamžiu tvirtumu, atsparumu aplinkos veiksniams ir mechaniniams pažeidimams. Esant poreikiui, susukami garažo vartai gali turėti papildomas apsaugas nuo įsilaužimo.

Tai lengvai ir greitai montuojamos konstrukcijos, valdomos rankiniu arba automatiniu būdu. Kadangi šie vartai yra susukami ant veleno, vartų montavimui nereikalinga papildoma erdvė prie garažo lubų. Naudojant susukamas konstrukcijas, vartų pakėlimas galimas privažiavus prie pat garažo. Nors paprastai dėl savo estetinių sprendimų susukami garažo vartai naudojami individualiuose namuose, jie vis dažniau pasirenkami komercinės ir viešosios paskirties objektuose. Susukami vartai gali būti pritaikomi įvairaus dydžio nišose ir adaptuojami prie netradicinių konstrukcinių sprendimų. Priklausomai nuo poreikių, sistema gali būti įrengiama lauko pusėje arba viduje virš vartų nišos, taip pat pačioje vartų angos nišoje. Garažo angos forma gali būti tiek stačiakampė, tiek įstriža, tiek arkos formos.

Aukštos kokybės gamybinės medžiagos ir sistemos funkcionalumas užtikrina patikimą vartų naudojimą ilgus metus. Dėl gerų šilumos ir sandarumo rodiklių šie vartai puikiai tinka gyvenamiesiems namams ir padeda sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Priklausomai nuo individualių architektūrinių pastato sprendimų, UAB „Soliteka“ siūlo rinktis iš skirtingų spalvų ir išvaizdos susukamų garažų vartų asortimento, derinamo tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus dizaino.

Siekiame užtikrinti aukščiausią sistemos kokybę, todėl visas gamybos procesas yra griežtai kontroliuojamas ir vertinamas ekspertų, užtikrinant ilgaamžę ir funkcionalią susukamų vartų eksploataciją net ir intensyviomis naudojimo sąlygomis. UAB „Soliteka“ susukami garažo vartai yra sertifikuoti pagal griežtus Europos saugumo standartų reikalavimus, konstrukcijoms suteikiama 10 metų kokybės garantija.