Stogo langai

Stogo langai

Palėpėse, mansardose ir viršutiniuose namų aukštuose esantys langai gali kelti nemažai klausimų – pasirinkti tinkamus, patogiai valdomus ir maksimalias komforto sąlygas užtikrinančius langus iš tiesų nėra lengva. Atsižvelgdama į augančius klientų poreikius, UAB „Soliteka“ siūlo itin tvirtus, patogiai varstomus ir aukštais eksploataciniais rodikliais pasižyminčius stogo langus individualiai gyvenamajai, komercinės ar viešosios paskirties erdvei.

Tinkamai parinkti stogo langai bet kuriam kambariui suteiks daugiau šviesos, šilumos ir jaukumo, be to, aukštos kokybės langų profiliai ir skaidrūs stiklo paketai sukurs didesnės erdvės įspūdį. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis skirtingus langų varstymo sprendimus, pvz., langai gali būti valdomi viršuje ar apačioje esančia rankena, taip pat naudojantis nuotolinio valdymo pulteliu ar sienoje sumontuotu jungikliu, kas yra itin patogu tuomet, jei stoglangį sunku pasiekti. Stogo langų konstrukcijos gali priklausyti ir nuo pačios erdvės reikalavimų, pvz., patalpoms, veikiamoms drėgmės, siūlomi specialaus rėmo padengimo stoglangiai, kurie išlaiko pirmines savo savybes net ir drėgnoje aplinkoje. Esant poreikiui, prie stoglangių gali būti montuojami ir specialūs davikliai, kurie, reaguodami į aplinkos sąlygas, automatiškai atvers arba užvers langus, pvz., pradėjus lyti stoglangis užsidarys.

UAB „Soliteka“ stogo langai atitinka aukštus kokybės reikalavimus, užtikrina patogų varstymą net ir intensyviomis naudojimo sąlygomis, prisitaiko prie permainingų Lietuvos orų, nereikalauja sudėtingos priežiūros ir dažno valymo. Taikant naujausius technologinius sprendimus, šiuolaikiniai stoglangiai atitinka aukštus energijos taupymo standartus, patikimai izoliuoja garsą ir sulaiko šilumą patalpų viduje. Stoglangiai gali būti pritaikomi įvairių architektūrinių sprendimų namams, pirkėjai gali rinktis iš itin plačios spalvų paletės, leidžiančios realizuoti individualius dizaino sprendimus.

Kurkite namus, kuriuose gera būti – kokybiški stogo langai gali būti montuojami įvairios paskirties patalpose, užtikrina optimalias komforto sąlygas, aukštus termoizoliacijos ir hermetiškumo rodiklius, puikų estetinį vaizdą ir praktinį patogumą kiekvieną dieną!