Grandinėlės – virvelės apsauga “Saugus vaikas”

Grandinėlės - virvelės apsauga
"Saugus vaikas"

Grandinėlės - virvelės apsauga "Saugus vaikas"

Žaliuzės bei roletai, turintys valdymo grandinėles ar virveles, yra patogus sprendimas, užtikrinantis jūsų komfortą ir leidžiantis lengvai kontroliuoti į patalpą patenkančios saulės šviesos kiekį. Vis dėlto, tam tikrose situacijoje, t. y. namuose augant mažiems vaikams, tai gali sukelti pavojų mažylio saugumui. Grandinėlės / virvelės apsauga „Saugus vaikas“ yra specialios konstrukcijos gaminys, maksimaliai sumažinantis galimo pavojaus riziką. Tai lengvai montuojamas ir visiems UAB „Soliteka“ produktams tinkantis papildomos apsaugos elementas, padedantis rūpintis jūsų vaiko saugumu kiekvieną dieną.

Maži vaikai yra žingeidūs ir nori tyrinėti aplinką. Langai, už kurių atsiveria nuotykių pilnas pasaulis, visuomet traukia mažylių dėmesį. Deja, tam tikromis aplinkybėmis jie gali įsipainioti į žaliuzių ar roletų valdymo virveles bei grandinėles, kurios gali ne tik nemaloniai suspausti pirštukus, bet ir apsivynioti aplink vaikučio kaklą. Siekiant išvengti bet kokių galimų nelaimių ir pasirūpinti vaiko saugumu, visuomet rekomenduojama vaiko loveles ar žaidimų erdves atskirti nuo langų valdymo mechanizmų. Jei tai nėra įmanoma, pvz., jei fasadiniai langai siekia žemę, langų valdymo mechanizmus rekomenduojama montuoti vaikui nepasiekiamame aukštyje ir naudoti praktiškus, lengvai tvirtinamus bei patogius grandinėlių / virvelių fiksatorius, maksimaliai sumažinančius galimo pavojaus riziką.

Grandinėlės / virvelės fiksatorius „Saugus vaikas“ atitinka tarptautinius vaikų saugumo standartus (EN 13120) ir užtikrina patikimą apsaugą nuo įsipainiojimo į roletų ar žaliuzių valdymo mechanizmą. Ši priemonė yra tvirtinama prie lango rėmo arba kreipiančiųjų ir patikimai užfiksuoja laisvai kabančias grandinėles bei virveles. Grandinėlės / virvelės apsauga „Saugus vaikas“ gali būti naudojama su visais UAB „Soliteka“ siūlomais roletų ir žaliuzių modeliais, yra lengvai montuojama ir užtikrina ilgaamžę eksploataciją. Tai papildomos apsaugos elementas, Lietuvos pirkėjų vertinamas ne tik dėl patikimos apsaugos ir patogaus naudojimo, bet ir dėl apgalvotos estetikos, derančios prie bendro būsto interjero, žaliuzių ir roletų dizaino.