Vertikalios žaliuzės “PVC”

Vertikalios žaliuzės "PVC"

Kaina: nuo 45 eur/m2

Maksimalus plotis: 3,50 m
Maksimalus aukštis: 4,00 m

Vertikalios žaliuzės "PVC"

Elegantišku dizainu, aukšta kokybe, išskirtiniu funkcionalumu ir atsparumu aplinkos veiksniams pasižyminčios vertikalios žaliuzės PVC yra šiuolaikinio stiliaus ir praktiškumo sintezė, atitinkanti išrankiausio pirkėjo poreikius. PVC žaliuzės tampa išskirtiniu modernaus namo ar biuro akcentu, dizainerių ypatingai rekomenduojamos dideliems langams ir slankiojančioms durims. Vertikalios žaliuzės gali būti tvirtinamos prie lubų, sienos, įvairių langų konstrukcijų ar nišose, leisdamos itin greitai ir paprastai sukurti pageidaujamą apšvietimą ir kontroliuoti į patalpą patenkančios šviesos srautą. Šios žaliuzės efektyviai išsklaido dienos šviesą ir kuria pageidaujamas komforto sąlygas visus metus – vasarą patalpas saugo nuo perkaitimo, o šaltuoju metų laiku sulaiko šilumą viduje.

Žaliuzių gamybai naudojamas aukštos kokybės PVC – tai perdirbama plastiko medžiaga, pasižyminti itin geromis cheminio atsparumo savybėmis, dėl kurių juostos ilgą laiką išlaiko savo prekinę išvaizdą net ir veikiamos nuolatinių tiesioginių saulės spindulių. Dėl gamyboje naudojamos specialios dangos šios žaliuzės pasižymi antistatinėmis savybėmis, todėl netraukia dulkių, nereikalauja dažnų valymo darbų ar išskirtinės priežiūros – dėl lygaus paviršiaus žaliuzes PVC patogu išvalyti drėgna šluoste, nenaudojant jokių papildomų valymo priemonių.

Unikali vertikalių PVC žaliuzių sudėtis leidžia sukurti maksimalias komforto sąlygas bet kuriuo metų laiku. Šiuolaikiniai konstrukciniai sprendimai užtikrina itin aukštus šilumos sulaikymo ir saulės atspindėjimo rodiklius, siekiančius daugiau nei 80 proc. Perdirbamo plastiko naudojimas gamyboje prisideda prie tvaresnės aplinkos kūrimo ir padeda plėtoti aplinkosaugos idėjas.

Būdamos pakankamai svarios, vertikalios PVC žaliuzės dailiai krenta žemyn, išlaikydamos vertikalią poziciją be jokių papildomų svarelių ar sutvirtinimo elementų. PVC žaliuzių juostos gali būti traukiamos į bet kurią lango pusę, atidengdamos ar uždengdamos pageidaujamą lango dalį ir įleisdamos reikalingą šviesos kiekį. Patogesniam šviesos srauto reguliavimui žaliuzių juostos gali suktis 360 laipsnių kampu. Priklausomai nuo poreikių, sistemos valdymui naudojama virvelė, rankenėlė arba elektrinis mechanizmas.

Galimybė PVC vertikalias žaliuzes pritaikyti bet kokiai lango konstrukcijai ir lengvai reguliuoti šviesos srautą suteikia šiai sistemai išskirtinio pranašumo, atitinkančio individualius gyventojų poreikius. UAB „Soliteka“ siūloma plati dizaino pasiūla užtikrins lengvą žaliuzių priderinamumą prie jūsų namų ar biuro interjero.