Fasado horizontalios žaliuzės

Fasado horizontalios žaliuzės

Galimybė uždengti didelius langus

Kaina: skaičiuojama individualiai

Tik automatinis valdymas

Fasado horizontalios žaliuzės

Fasado horizontalios žaliuzės yra šiuolaikiškas, išskirtine estetika ir praktiškumu pasižymintis sprendimas, užtikrinantis patikimą apsaugą nuo saulės, karščio ir kitų išorinių veiksnių. Fasado žaliuzės, kaip ir kiti standartiniai žaliuzių modeliai, pasižymi elegantišku dizainu ir leidžia efektyviai kontroliuoti į patalpą patenkančios šviesos srautą. Vis dėlto, priešingai nei standartinės interjero konstrukcijos, fasado žaliuzės yra montuojamos išorinėje lango dalyje, todėl neužima papildomos vietos ir garantuoja maksimalią apsaugą nuo saulės bei kaitros, iš lauko sklindančio triukšmo ir nepageidaujamų išorinių žvilgsnių.

Horizontalios žaliuzės fasadui yra lengvai reguliuojamos, todėl reikalingą apšvietimą patalpoje sukursite be jokių papildomų pastangų. Priklausomai nuo poreikių, fasado žaliuzės gali būti valdomos namo viduje esančiais jungikliais ar rankenėlėmis, nuotoliniu pulteliu ar telefonu. Šiandien galima įsigyti ir modernias fasado žaliuzes su jutikliais, kurie, reaguodami į saulę, vėją ir temperatūrą, automatiškai keičia savo padėtį, užtikrindami maksimalias komforto sąlygas patalpos viduje ir apsaugodami žaliuzes nuo pažeidimų.

Siekiant prisitaikyti prie nuolatos augančios paklausos, fasado horizontalios žaliuzės gali turėti skirtingos formos juosteles. Šiuo metu didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia C formos juostelės, leidžiančios lengvai keisti į patalpą patenkantį šviesos srautą, ir Z formos juostelės, galinčios pilnai užtamsinti patalpą ir apsaugoti ją nuo tiesioginių saulės spindulių (tai itin svarbu norint apsaugoti viduje esančius baldus ar techninę įrangą, taip pat norint sukurti maksimaliai patogias darbo ar kitos veiklos sąlygas). Horizontalios žaliuzės yra rekomenduojamos dideliems vitrininiams ar fasadiniams langams, kurių uždengimui naudoti įprastas žaliuzes ar kitas dangos priemones būtų sudėtinga ar pernelyg brangu.

UAB „Soliteka“ siūlo aukštos kokybės žaliuzių konstrukcijas, pasižyminčias ilgaamžiškumu ir patogiu naudojimu. Intensyviam darbui pritaikytos fasadinės žaliuzės puikiai tinka biurams ar kitoms erdvėms, kurioms keliami griežti šviesos kontrolės reikalavimai. Šios žaliuzės yra lengvai valomos ir nereikalauja sudėtingos priežiūros, o dėl aukštų atsparumo aplinkos poveikiui rodiklių fasado horizontalios žaliuzės nebijo lietaus, vėjo, sniego ar tiesioginių saulės spindulių. Žaliuzės yra lengvai montuojamos ir tinka įvairių išmatavimų langams. Platus spalvų pasirinkimas leidžia šias konstrukcijas lengvai derinti prie esamų eksterjero sprendimų ir visam pastatui suteikti šiuolaikiško modernumo.