Naktinės užuolaidos

Naktinės užuolaidos

Kaina skaičiuojama individualiai

Gaminio matmenys priklauso nuo pasirinkto audinio

Galimas rankinis arba elektrinis valdymas

Naktinės užuolaidos

Naktinės užuolaidos daugeliui žmonių leidžia ramiai miegoti  naktį, sulaikant nepageidaujamų ir įkyriai šviečiančių lauko šviestuvų sklindančią šviesą. Kitai žmonių grupei naktinės užuolaidos tai tik papildoma namų interjero detalė. Grįžtant į tolimą ir jau ne tiek tolimą praeitį užuolaidos buvo naudojamos norint namuose išlaikyti šilumą, jaukumą ir privatumą. Šiai dienai, kai užuolaidų ir kitų langų uždengimo būdų yra platus pasirinkimas, užuolaidos lieka vienas pagrindinių interjero akcentų. Taip pat kiekvienai namų ar kitos patalpos langams užuolaidų dekoro pasirinkimas bus ir, Jūsų, erdvės neatsiejama jaukumo, elegantiškumo kūrimo detalė.
Dažniausiai naktinės užuolaidos yra derinamos su dieninių užuolaidų dekoro detalėmis, audinio atspalviais ar tekstūra. Neužtraukiamos naktinės užuolaidos sukuria įrėminimo pojūtį, Jūsų, dieninėms užuolaidoms ir tai namams suteikia išskirtinio rafinuotumo, sukuria prabanga ir savitumu ir jaukumu alsuojančius namus. Renkantis naktines užuolaidas turime keliatą patarimų, kurie padės atitaikyti tinkančias spalvas, audinio struktūras prie jau esamo jūsų interjero.
Jeigu yra noras, kad naktinių užuolaidų spalva susilietų su, Jūsų, sienų spalva mūsų specialistai siūlo rinktis už sienų spalvą tamsesnius arba kaip tik šviesesnius audinio atspalvius. Dar vienas patarimas, kuris leis nenukrypti nuo tikslo, užuolaidos tūrėtų derėti prie jūsų baldų audinių, dekoro detalių ar kitų akcentų, vyraujančių, Jūsų, pasirinktoje erdvėje. Mūsų įmonės specialistai su dideliu noru, Jums, padės išsirinkti tinkamiausią variantą.

Užuolaidų valdymas:

rankenele
rankenėle
02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Darbų galerija: