Roletai stogo langams

Roletai stogo langams

Kaina: nuo 35 eur/vnt

* Kaina galioja tik mažiausio matmens
kasetiniams roletams
* Papildomiems priedams ir darbams
nuolaidos netaikomos

Roletai stogo langams

Roletai stogo langams yra estetiškai apgalvotas, praktiškas ir patogus sprendimas, leidžiantis sulaikyti į patalpą krentančius saulės spindulius. Paprastai šio tipo roletai yra montuojami viršutiniuose aukštuose, nuosavų namų palėpėse ar biuruose ir, lyginant su tradiciniais fasadinių langų roletais, yra visiškai atskiros konstrukcijos gaminys, kuriam reikalingas specialus medžiagos įtempimas, neleidžiantis audiniui kristi žemyn ir išvengti tarp roletų bei lango rėmo atsirandančių tarpų.

Pastaraisiais metais viršutinių namų aukštuose / palėpėse vis dažniau įrengiami gyvenamieji kambariai, poilsio erdvės, biurai, drabužinės ar kitos dažnai naudojamos patalpos. Palėpės erdvė žavi savo jaukumu, šiluma ir malonia atmosfera. Vis dėlto, per stoglangius patenkantys saulės spinduliai gali sukelti nepatogumų, pernelyg įkaitinti patalpą, trukdyti miegui ar darbui. Roletai stogo langams yra praktiškas ir ekonomiškas sprendimas, padedantis išspręsti minėtuosius sunkumus ir tuo pačiu, priklausomai nuo individualių kliento poreikių, suteikti interjerui daugiau elegancijos, prabangos, jaukumo įspūdžio.

UAB „Soliteka“ siūlomi roletai pasviriems langams pasižymi paprastu montavimu ir lengvu naudojimu. Tai visų tipų langams tinkantys roletai, išsiskiriantys nepriekaištingu veikimu. Roletus galima užfiksuoti pageidaujamoje vietoje, naudojant specialią rankenėlę. Paprastai roletų konstrukcijoje yra naudojamas spyruoklinis mechanizmas ir kreipiančiosios, leidžiančios į patalpą įleisti tiek dienos šviesos, kiek jos norisi. Naudojant spyruoklinį mechanizmą, roleto medžiaga yra automatiškai susukama ant specialaus veleno, kuris dažniausiai yra uždengiamas specialiu profiliu / dangteliu arba paslepiamas kasetėje, todėl roletai tampa beveik nematomi ir juda kartu su stiklo rėmu, t. y. visiškai netrukdo stoglangio pravėrimui ar pilnam jo atidarymui.

Siekdama realizuoti individualius pirkėjų poreikius, UAB „Soliteka“ siūlo rinktis iš plačios audinių pasiūlos, lengvai derinamos tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus interjero. Plačios pasirinkimo galimybės apima ne tik estetinius, bet ir praktinius klientų lūkesčius. Šiuo metu ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukia „Black out“ saulės šviesos nepraleidžiantis audinys, sulaikantis 100 proc. saulės spindulių ir apsaugantis nuo kaitros, taip pat modernus „Screen“ audinys, puikiai tinkantis darbo ar poilsio erdvei, tolygiai išsklaidantis saulės šviesą ir panaikinantis ant įrenginių ekranų atsirandančius atspindžius. Populiariausiųjų audinių gretose išlieka ir saulės spindulius bei šilumą atspindinti medžiaga, kuri saugo nuo patalpos perkaitimo, yra skaidri iš vidaus, tačiau sukuria nepermatomą dangą iš išorės.

Stogo langų roletai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrindami ilgaamžį gaminių naudojimą, jų atsparumą aplinkos poveikiui ir ilgalaikį pirminės išvaizdos išsaugojimą. Tai konstrukcijos, vertinamos dėl itin paprasto montavimo, lengvos priežiūros ir galimybės pritaikyti visų tipų stogo langams. Kokybiški roletai puikiai tinka visiems metų laikams – vasarą jie sukuria patikimą apsaugą nuo saulės, suteikia daugiau komforto ir patogumo, žiemą – sulaiko šilumą namų viduje ir leidžia mėgautis kasdieniu jaukumu.