Užraktai

Užraktai

Naujas dizainas!

Kaina: nuo 7,40 eur/vnt

Vienai lango varčiai keturi užraktai

Patikrintas produktas - atlikti laužimo bandymai

Užraktai

    Kaip bebūtų tobulinamas langų gaminimo mechanizmas, vis tiek plastikiniai langai yra  lengviausiai vagims įveikiama kliūtis. Savaime suprantama, į daugiabučio aukštesnį aukštą jiems ten pakliūti yra žymiai sunkiau, tačiau žemesniuose įsikūrusieji butai pašalinių asmenų aplankomi itin dažnai. Nepageidaujamų svečių sulaukiama ir tuose pastatuose, kur negyvenama nuolat: sodų nameliuose, sodybose, o tokios apylinkės lengvai prieinamos vagims, nes retai kas juos gali užmatyti, čia ne taip, kaip budrūs daugiabučio kaimynai. Štai tokia statistika dalinasi policijos įstaigos, tačiau toks argumentas – ne rodiklis atsisakyti panašios gyvenamosios vietos ar tokių langų.

    Visiškai neseniai langų apsaugai padidinti atsirado naujas mechanizmas – langų saugas. Šio įrenginio pagalba lango rėmas sutvirtėja tris kartus, o visi lango kampai bus vienodai patikimai jo apsaugoti. Tokia langų apsauga tinka bet kokiems varstomiems ir slankiojamiems plastikiniams langams bei durims, jiems montuojant nesvarbi nei atsidarymo kryptis, nei apkaustų tipas, jie visiškai netrukdo lango darinėjimuisi. Langų saugas tiesiog mechaniškai veikdamas apsaugo lango sugadinimą iš fasadinės pastato pusės. Toks lango saugas pajėgus atlaikyti 156 kg spaudimą ir yra gaminamas iš tvirto cinko liejinio korpuso bei itin sunkaus plieno vyrių. Langų saugas yra valdomas paprasčiausiai pasukant fiksatoriaus rankenėlę į pageidaujamą padėtį. Tokia lango apsauga gali būti montuojama ir ant senų langų, tad savo turto apsauga užsiimti yra niekad nevėlu. Lango saugas derės prie bet kokio interjero, nes jo spalvą galima pasirinkti iš siūlomos spalvų paletės.

    Beje, toks saugas gali būti įtaisytas ir prie durų varčios (montuojasi 6 saugai) – juk ne tik pro langus įsibraunama į vidų, bet ir pro plastikines balkono ar terasos duris. Itin dažnai, į pastatą nepatekę pro tvirtomis keliomis spynomis apsaugotų jo lauko durų, vagys suka link langų. Tačiau nežinodami, jog jiems įrengta ši patikima langų apsauga, per kelias minutes nesugebėję jos įveikt, vagys praranda bet kokią viltį įvykdyti savo planus ir pasišalina. Langų saugo įrengimas kainuoja visai nedaug ir tai niekad neprilygs tam nuostoliui, kokį galima patirt namuose pasidarbavus svetimiems žmonėms.

    Langų saugas taip pat pasitarnaus ir auginantiems mažus vaikus, nes jo pagalba bus neįmanoma patiems atsiverti lango.

Lango varčios užraktų pavyzdžių galerija:

Užrakto bandymų rezultatai:

Lango varčios užrakto - fiksatoriaus montavimo instrukcija: