“ZIIP” fasado roletai

"ZIIP" fasado roletai

Kaina: skaičiuojama individualiai

Maksimalus plotis: pagal pasirinktą tipą
Maksimalus aukštis: pagal pasirinktą audinį

"ZIIP" fasado roletai

Automatizuoti ZIIP fasado roletai, užtikrinantys puikų sistemos darbą, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Šie roletai yra atsparūs net ir itin stipriam vėjui, tiesioginiams saulės spinduliams, lietui ir sniegui, todėl sistema užtikrina ilgaamžį naudojimą bet kokioje situacijoje. Iš ekstruduoto aliuminio pagaminta roletų kasetė pasižymi tvirtumu, o spindulius sulaikantis audinys ne tik rūpinasi gyventojų komfortu, bet ir saugo nuo aplinkinių žvilgsnių. ZIIP fasado roletai gali būti montuojami tiek nuosavuose namuose, tiek butuose, komercinės ar viešosios paskirties objektuose, jie yra lengvai pritaikomi prie įvairių išmatavimų langų, terasų ar nišų.

Pirkėjų pamėgti ZIIP fasado roletai užtikrina maksimalų patalpų užtamsinimą, suteikdami optimalią apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių ir kaitros, leisdami mėgautis privatumu ir malonia vėsa patalpų viduje, išvengti vabzdžių įkandimų ir taupyti patalpų kondicionavimui skirtas išlaidas. Šie roletai yra montuojami išorinėje lango pusėje, todėl efektyviai taupo patalpų erdvę. Itin platus audinių pasirinkimas leidžia įgyvendinti įvairias eksterjero idėjas ir pritaikyti roletus tiek klasikinio, tiek modernaus būsto sprendimams. Aukštos kokybės audinys yra atsparus atmosferiniams veiksniams, įranga gali būti naudojama tiek vasaros, tiek žiemos metu. Dėl specialios konstrukcijos ZIIP fasado roletai gali būti naudojami ir kaip mobilios pertvaros, ypač tuomet, jei norima uždengti neįstiklintas terasų konstrukcijas ar panoraminius langus.

ZIIP fasado roletai turi elektrines pavaras ir yra valdomi automatiniu būdu. Priklausomai nuo poreikių, roletai gali būti nuleidžiami ir pakeliami tiek nuotoliniu pulteliu, tiek jungikliu ar mobiliajame įrenginyje esančia išmaniąja programėle. Apgalvoti konstrukciniai sprendimai užtikrina lengvą sistemos valdymą ir sklandų jos darbą net ir intensyviomis naudojimo sąlygomis. Esant poreikiui, prie roletų gali būti prijungiami temperatūros davikliai, kurie, reaguodami į aplinką, automatiškai pakelia / nuleidžia roletus.

Prie individualių pirkėjų poreikių prisitaikanti ZIIP fasado roletų audinių pasiūla ir galimybė lengvai reguliuoti uždengimo plotą leidžia įgyvendinti personalizuotus sprendimus ir kurti erdvę, atitinkančią visus gyventojų poreikius. Jei turėtumėte klausimų dėl ZIIP roletų pasirinkimo, įrengimo ar pritaikymo, kviečiame kreiptis į UAB „Soliteka“ komandą. Esame pasiruošę suteikti jums išsamias konsultacijas ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

"ZIIP" fasado roletai valdomi elektros varikliu:

Darbų galerija: