Klasikiniai fasado roletai

Klasikiniai fasado roletai

Platus audinių pasirinkimas!

Kaina: skaičiuojama individualiai

Maksimalus plotis: pagal pasirinktą tipą
Maksimalus aukštis: pagal pasirinktą audinį

Galimybė uždengti didelius plotus!

Fasado roletai

Iš bet kokio pastato fasadinės pusės montuojami lauko roletai bus geriausias pasirinkimas nuo tiesioginių saulės spindulių. Nors tokia apsauga labiausiai mėgiama tose šalyse, kur saulė yra didžiąją metų dalį, tačiau ir į Lietuvą jie žengia sparčiu žingsniu, kai stikliniai pastatai vis dažniau „dygsta“ mūsų šalies didmiesčiuose.

Jei patalpos yra pietų ar panašioje pusėje, tuomet į jas pro langus, ypač jei jie yra nemaži, saulė pakrypsta dažnai ir karštesnę vasarą tokiose patalpose galima pasijausti kaip šiltnamyje. Jei ta patalpa – žiemos sodas, tokiu atveju gal saulės šiluma augalams ir bus naudinga, tačiau per kaitri ji irgi gali pasitarnauti priešingai. 

Taigi, lauko roletai yra puikiausia išeitis norint išvengti šiltnamio kaitros, nes roleto audinys yra pagamintas pagal tokią technologiją, kuri patikimai atspindi saulės spindulius ir tuo pačiu patalpoje palaiko žymiai vėsesnę temperatūrą. Lauko roletų gamintojai tikina, jog tokie langų dangalai nuo kaitros patalpą apsaugo net 90 proc. Fasado roletai taip pat apsaugos langą nuo lietaus ir vėjo, tuo pačiu užsakovai gali nesibaiminti dėl jų buvimo rudenį bei žiemą, nes roleto audinys nepelija, nebaisi jam drėgmė nei šaltis.

Kadangi namo langai yra tarsi jo akys, tai ir juos dengiantis audinys, kuris itin dažnai matomas, turi būti toks, kuri puoštų namą, būtų patrauklus. Lauko roletai gali būti pagaminti iš įvairios tekstūros audinių, tereikia užsakovui pačiam nuspręsti, kas yra svarbu ir tai išsakyti roletų gamintojui. Labai svarbi patalpos, kurios langus dengs fasado roletai, paskirtis, nes nuo to priklauso, kokio tankumo reikalingas audinys (galima rinktis ir visiškai šviesai nepralaidų).

Iš pastato fasadinės pusės sumontuoti lauko roletai gali būti valdomi tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu, tereikia užsakovui apsispręsti, kuris iš jų ateityje bus labiau patogesnis. Lietuvoje vis daugėjant „protingų namų“, prie jo sistemos įmanomas ir lauko roletų pajungimas. Tokiu atveju patogumą vertinantys namų šeimininkai pagal poreikį galės automatiškai valdyti roletus.

Naudojantis tokia langų apsauga yra galimybė uždengti bet kokio dydžio langus, o tai ypač naudinga mėgstantiems gamtą ir dėl jos vaizdų namuose turinčius didelius langus. Namų viduje, žinoma, galima ant jų kabinti užuolaidas, portjeras ar kt., tačiau lauke tokiu variantu juk nepasinaudosi… Taigi fasado roletai – geriausia išeitis namams su įvairiausių išmatavimų langais.

Puiki ir patikima Jūsų langų apsauga išorinėje namo dalyje. Šie roletai skirti išorinių stiklinių paviršių užtamsinimui, tiesioginių saulės spindulių nepatekimui į patalpos vidų. Lauko roletai gali būti pagaminti iš neperšviečiamų audinių, tokiu atveju patalpos gali būti visiškai užtemdytos ir tapti puikia apsauga nuo nepageidaujamų žvilgsnių.

Roletų valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai

grandinėle rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Roletų privalumai:

Sumažina kondicionavimo įrenginių panaudojimą mažinant pastato energijos suvartojimą
Lengvas montavimas bei priežiūra
Tvirtinimo bei reguliavimo elementai dera su interjero detalėmis, sukuria išskirtinę fasado išvaizdą

Pritaikomi bet kokio tipo langams

Suteikia jaukumo ir privatumo jausmą

Roletų montavimas:

Roletai tvirtinami prie jiems skirtų laikiklių:
*ant sienos
*nišoje
*į lubas
*prie durų ar langų rėmų

Roletai susideda iš:

1. roleto tvirtinimo laikikliai
2. audinys ir vamzdis, pritaikomas pagal roleto plotį
3. kreipiančioji
4. vamzdinis balastas
5. kreipiančiosios laikikliai

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Komponentai ir korpuso spalvos:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, valdymo komponentų bei korpuso spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Darbų galerija: