Sustumiamos grotos

Sustumiamos grotos

Kaina: skaičiuojama individualiai

Galimas tik rankinis valdymas

Sustumiamos grotos

Tvirtos, lengvai valdomos sustumiamos grotos užtikrina papildomą apsaugą, puikiai tinka tiek viešosios ar komercinės paskirties objektams, tiek individualiems namams ar butams. Sustumiamos grotos gali būti naudojamos langams, balkonams, durims ar kitų erdvių / nišų papildomai apsaugai nuo įsilaužimo. Aukštos kokybės medžiagų naudojimas užtikrina grotų tvirtumą, atsparumą aplinkos veiksniams ir ilgaamžiškumą, o apgalvoti dizaino sprendimai – puikia estetiką ir modernios elegancijos išraišką.

Sustumiamos grotos yra lengvai montuojamos ir tvirtinamos prie įvairių išmatavimų langų, durų ar nišų. Suteikdamos papildomą apsaugą, jos netrukdo matomumui, todėl naudojant šias grotas patogiai matysite už jų esantį vaizdą. Tai ypač patogu gyvenamosiose patalpose, kuomet uždengiami langai ar balkonai, taip pat tais atvejais, kai siekiama apsaugoti vitrinas ar stendus, už kurių esančios prekės gali būti įdomios pirkėjui. Sustumiamos grotos gaminamos iš cinkuoto plieno, todėl pasižymi itin aukštais patvarumo rodikliais. Grotos nebijo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės ir kito žalingo aplinkos poveikio, todėl gali būti naudojamos tiek interjere, tiek eksterjere. Esant poreikiui, grotose gali būti papildomai įmontuota spyna arba specialus ratukas, prilaikantis visos konstrukcijos svorį.

UAB „Soliteka“ siūlo įvairių išmatavimų ir skirtingo dizaino sustumiamas grotas, užtikrinančias ilgaamžį ir patogų naudojimą net ir itin dažnomis varstymo sąlygomis. Sustumiamos grotos išsiskiria patogiu valdymu ir yra reguliuojamos specialia rankenėle arba automatiniu mechanizmu. Priklausomai nuo individualių pirkėjų pageidavimų, grotos gali būti dažomos pasirinkta spalva, kad derėtų prie bendros būsto atmosferos.

Naudojant sustumiamas grotas, namų, komercinių ir viešų erdvių apsauga tampa gerokai paprastesnė – šios grotos ne tik lengvai montuojamos ir pritaikomos įvairaus dydžio erdvėms, bet ir neužima daug vietos, o nenaudojamos gali būti paslepiamos už užuolaidų. Grotos praleidžia šviesą, todėl tinka langams, balkonams ir vitrinoms.

Stilinga, patogu ir praktiška – kurkite saugią namų aplinką!

Darbų galerija: