Foto roletai

Foto roletai

Kaina: skaičiuojama individualiai

*Audinius galima pritaikyti visų tipų roletams

Foto roletai

Naujausios technologijos suteikia galimybę savo langus dengti tokiomis užsklandomis, kokių neturės niekas kitas visame pasaulyje. Ar tai įmanoma, kai jau viskas, rodos, išbandyta, panaudota, sukurta? „Na nebent aš pats savo langus išpieščiau, tuomet jie taptų mano namų autoriniais“, – paprieštarautų bet koks šiuolaikinis skeptikas, vertinantis unikalumą, tačiau pristigęs idėjų savo namus paversti išskirtiniais, kokių neturi niekas. Tačiau ir šioje – langų dekoracijų srityje – jau yra galimybė savo erdvei sukurti išties savitą vaizdą.

Ant roleto audinio cheminiu būdu įmanoma perkelti bet kokį vaizdą, nesvarbu, ar tai būtų jūsų pačių daryta nuotrauka, kurioje sielai artimi gamtos vaizdai, ar įmonės, kurioje kabės roletas, pavadinimas su logotipu. Tai itin naudinga dėl esančiųjų už lango – tokie roletai, išreiškiantys vaizdu ar raidėmis įmonės pagrindinę idėją, bus puiki jos vizitinė kortelė.

Jei foto roletais planuojate dengti namų langą, didžiausia jų šeimininkų užduotis bus sugalvoti, kokio vaizdo norėsis. Lengviausias būdas – pasinaudoti iš jau paruošto katalogo, kuriame pagal konkrečias temas yra didžiulis siūlomų vaizdų pasirinkimas, variantu. Tai gali būti miesto, gamtos, fantastikos, gyvūnų ar netgi sporto temos sustabdyta akimirka, kuri visam kambariui suteiks ypatingos nuotaikos. Juk sudėtinga bus tėvams bartis užsukus į netvarkingą paauglio kambarį, kurio pagrindiniu akcentu bus roleto vaizdas su besišypsančiu personažu. Mažųjų gyventojų kambariuose gali apsigyventi animacinių filmų veikėjas ar miela zuikučio nuotrauka, o tai tarsi kuria šeimininkų nuotaiką. Ką jau bekalbėt apie paniurusius praeivius, kuriuos tikrai prisversite nusišypsoti, jei pro jūsų namų langą nuo foto roleto šypsosis kažkas mielo ir nuteikiančio optimistiškai. Jei foto roleto vaizde publikuosite menišką nuotrauką ar netgi savo vaiko piešinį, tikėtina, kambaryje jau nebeprireiks paveikslo, nes savaime akys kryps į tokią lango užsklandą kaip pagrindinį kambario akcentą.

Foto roletai gali būti bet kokio ilgio ir pločio, o tai suteikia puikiausią galimybę juos pritaikyti net pačios neįprasčiausios formos langui. Tereikia sugalvoti, kokį vaizdą norėtųsi matyti tuomet, kai toks roletas dengs langą – kerintį saulėlydį pajūryje ar rasos lašeliais pasidengusį rožės pumpurą.

Tai lyg ir įprasti roletai, bet pakeičia vaizdą į langą. Nesvarbu kur Jus bebūtumėte, už lango vaizdą riboja tik Jūsų pačių fantazija, galite foto nuotrauką užsidėti ant roleto. Foto nuotrauką galite pasirinkti iš musų kolekcijos arba atsinešti savąją.

Roletų valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai

grandinėle rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Roletų privalumai:

Leidžia reguliuoti šviesos srautą

Sukuria jaukią atmosferą

Pritaikoma įvairių tipų langams

Neribotos galimybės pritaikant Jūsų pasirinktas nuotraukas

Tvirtinimo bei reguliavimo elementai dera su interjero detalėmis

Roletų montavimas:

Roletai tvirtinami prie jiems skirtų laikiklių:
*į lango stiklajuostę
*į lango rėmą
*į nišą  
*į lubas
*į sieną

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Komponentai ir korpuso spalvos:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, valdymo komponentų bei korpuso spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo