Žaliuzės diena naktis

Žaliuzės diena naktis

Kaina: nuo 22 eur/vnt

* Kaina galioja tik mažiausio matmens
kasetiniams roletams
* Papildomiems priedams ir darbams
nuolaidos netaikomos

Žaliuzės diena naktis

Žaliuzės diena naktis tai yra viena iš šiuolaikiškiausių sistemų, kuri suteikia apsaugą nuo saulės spindulių. Šios žaliuzės tai yra dviejų sluoksnių užuolaidos, kurios yra sudarytos iš medžiagos su juostomis iš permatomo ir nepermatomo audinio. Būtent kelių sluoksnių audinys esantis žaliuzėse diena naktis suteikia galimybę pasiekti reikalaujamą rezultatą , tinkamą prietemą kambaryje, kai iš dalies arba visiškai yra suderinamos įvairaus permatomumo juostos. Permatoma šių žaliuzių dalis yra tinklas.
Žaliuzės diena naktis yra originalios ir universalios. Jos gali pakerėti savo žavinga išvaizda, lengvumu, paprastu valdymu. Šios žaliuzės puikiai tiks bet kuriai patalpai. Šios žaliuzės yra valdomos rankiniu mechanizmu su grandinėle. Toks mechanizmas yra labai patogus, kadangi tokiu būdu galima vienu metu valdyti ir pakelti /nuleisti žaliuzes, reguliuojant šviesos srautą. 

Automatinis žaliuzių fiksavimas suteikia galimybę nustatyti reikiamą ilgio lygį. Tam tik reikės nuleisti valdymo grandinę. Originalios žaliuzės diena naktis stebina savo neįprastu dizainu ir patogumu. Su šios konstrukcijos pagalba galima labai įdomiai įforminti langus bet kokios paskirties patalpose-virtuvėse, vaikų kambariuose, svečių kambariuose arba voniose. Visiškai naują išvaizdą šios žaliuzės suteikia biurų, baseinų ir kitų visuomeninių patalpų interjerui.

Žaliuzių diena naktis spalvų pasirinkimas yra labai įvairus, todėl jas sėkmingai galima naudoti kaip dekoratyvinį lango elementą. Šios žaliuzės dar kitaip yra vadinamos ,,zebru“, kadangi šis pavadinimas geriausiai atspindi žaliuzių dizainą. Toks originalus dizaino sprendimas suteikia galimybę valdyti patenkančios saulės šviesos srautą, nuo visiškos prietemos iki pilno kambario apšvietimo. Žaliuzės diena naktis pagalba galima reguliuoti kambario apšvietimą bet kuriuo paros metu. Labai gerai šias žaliuzes įvertina dizaineriai, kurie įrengia gyvenamųjų patalpų interjerus. Šios žaliuzės diena naktis gali suteikti žavesio bet kuriam namų interjerui. Galima išgauti puikų atitikimą su bendru kambario dizainu.
Didelis privalumas yra, kad žaliuzės diena naktis iš jūsų nereikalaus ypatingos priežiūros, kadangi jose nesikaupia dulkės ir purvas. Kaip ir bet kokius kitas žaliuzes jas galima skalbti, tačiau jokiu būdu neverta mirkyti ilgam laikui. Jokiu būdų žaliuzių nereikia trinti kempine arba šepetuku, kadangi tai gali pažeisti žaliuzių paviršių. Kai tik išskalbsite šias žaliuzes reikia pakabinti, kad jos išdžiūtu. Jūs galite įsigyti žaliuzes diena naktis tokios spalvos, kuri bus tinkamiausia prie jūsų interjero.
Žaliuzės, kurios Jums leidžia reguliuoti šviesos patekimą į Jūsų namus bei išlaikyti privatumą. Gaminami iš itin kokybiško dvigubo audinio, todėl kokybė, ilgaamžiškumas ir patvarumas garantuota. Tai moderni ir patikima alternatyva dieninėms bei naktinėms užuolaidoms.

Žaliuzių valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai

grandinėle rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Žaliuzių privalumai:

Leidžia reguliuoti šviesos srautą, nepakeliant ir nesuvyniojant žaliuzės audinio

Modernus dizainas, platus audinių spalvų pasirinkimas

Tvirtinimo bei reguliavimo elementai tinka prie interjero detalių

Pritaikoma įvairių tipų langams

Lengvas montavimas bei priežiūra

Žaliuzių matavimo instrukcija:

Kai montuojama į nišą:

Kai montuojama ant sienos:

Žaliuzių montavimas:

Žaliuzės montuojamos viršutinėje lango dalyje.
*į lango stiklajuostę
*į lango rėmą
*į nišą
*į lubas
*į sieną

Žaliuzės susideda iš:

1.audinys ir vamzdis 17mm/ 25mm/ 36mm/ 45mm priklausomai pagal žaliuzės plotį
2.žaliuzės mechanizmas su STOP funkcija
3.žaliuzės tvirtinimo laikiklis
4.apsauginis dangtelis
5.audinio diena naktis ir žaliuzės tvirtinimo aliumininė juosta
6.žaliuzės laikikliai tvirtinimo juostos fiksavimui (sieniniai ir lubiniai)
7.rutulinė grandinėlė
8.rutulinės grandinelės jungtis
9.rutulinės grandinelės balastas
10.audinio diena naktis vamzdinis balastas
11.audinio diena naktis balasto užbaigimas

Kasetinės žaliuzės diena – naktis susideda iš:

1. Kreipiančiosios
2. Žaliuzės kasetė
3. Šoniniai dangteliai
4. Valdymo mechanizmas 
5. Varžteliai
6. Valdymo grandinėlė
7. Grandinėlės sujungėjas
8. Fiksatorius, tvirtinamas prie lango rėmo
9. Diena – naktis audinys

Minimalus žaliuzės plotis: 300 mm.
Maksimalus žaliuzės plotis: 1700 mm.
Maksimalus žaliuzės aukštis: priklauso nuo pasirinkto audinio charakteristikų

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Komponentai ir korpuso spalvos:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, valdymo komponentų bei korpuso spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo