Apie

Apie mus

Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius

     UAB Soliteka pagrindinė veikla – plastikinių langų bei jų apdailos prekių gamyba. Tačiau kokie langai be juos dengiančių aksesuarų? Todėl profesionaliai dirbanti įmonė rūpinasi, kad užsakymas būtų išpildytas „ su kaupu“, t.y. užsakovams nebepalieka jokių rūpesčių.
     O jų yra visai nemažai: noras apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ne tik pastato viduje, bet ir šalia jo, tamsiuoju paros metu išsaugoti savo privatumą, galų gale (o tai labai svarbu, nors užsakovai retai tai įvertina) – papuošti supančią erdvę išraiškingų audinių raštais. Visus užsakovų galvosūkius išsklaidys profesionalūs UAB Soliteka darbuotojai, patardami, konsultuodami, tardamiesi ir langus palikdami neatpažįstamais: su roletais ar žaliuzėmis, kurių rūšių, spalvų ir technologijų yra gausybė. Mūsų darbuotojų užduotis – puošnūs, savo funkcijas atliekantys langai bei juos maksimaliai atitinkančios langų uždangos bei visuomet patenkinti užsakovai.
     Atskubėję į užsakymo vietą darbuotojai pateiks tinkamiausią Jūsų langams variantą iš itin gausaus audinių pavyzdžių katalogo bei atliks reikalingus išmatavimus. Neilgai trukus namus ar ofisą papuoš originalūs, prie supančio interjero priderinti roletai, žaliuzės ar romanetės. Svarbiausia, ko pageidaujama iš užsakovų – tai patiems gerai žinoti savo poreikius ir juos pateikti mūsų darbuotojams. Tuomet galima tikėtis maksimalaus rezultato ir ilgus metus džiuginančių kokybiškų langų dekoracijų.
    Kūrybingi, išskirtiniu mąstymu ir kompetencija pasižymintys mūsų specialistai padės jums sukurti efektingą aplinką, atmosferą, būdingą tik Jūsų namams ar ofisui. 

Geri darbai puošia:

Mes siūlome Jums: