Privatumo politika

Privatumo politika


Kas yra slapukai?

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google.

Google privatumo politika prieinama čia:http://www.google.com/privacypolicy.html. Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html. Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin. Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Kaip mes naudojame slapukus?

Slapukai naudojami, norint įrašyti informaciją apie tai, kaip naudojotės mūsų svetaine,  pavyzdžiui, kada paskutinį kartą lankėtės soliteka.lt ir kokios informacijos ieškojote. Šią teksto rinkmeną gali skaityti tik ši svetainė, todėl niekam kitam ji neprieinama.
Mūsų svetainėse naudojami slapukai, kuriuos reikia prisiminti:
*ekrano nustatymai, pvz., monitoriaus spalvos kontrastas ar teksto dydis;
*sutikote ar nesutikote, kad naudojami slapukai šioje svetainėje;
*bet kokie įvesti duomenys (išskyrus konfidenciali informacija), kad netektų naujai įvesti.
Jums nereikia aktyvuoti slapukų, kad ši svetainė veiktų, tačiau jie užtikrina geresnę naršymo kokybę. Šie slapukai gali būti ištrinti arba užblokuoti, tačiau tokiu atveju, kai kurios šios svetainės funkcijos gali netinkamai veikti. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų asmens identifikavimui, o surinkti duomenys apie naudojimąsi svetaine yra saugomi; ji nėra skleidžiama trečiosioms šalims. Šie slapukai naudojami tik čia nurodytam tikslui.
Ši svetainė naudoja Google Analytics, Google, Inc. (Google) teikiamą interneto analizės paslaugą. Informacija, kurią šis slapukas sukuria naudojantis šia svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), bus išsiųsta į Google serverį ir ten bus saugoma. Google naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine, kauptų svetainės veiklos ataskaitas svetainių vadovams ir teiktų kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu. Google gali siųsti šią informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalauja įstatymai, arba jei trečiųjų šalių duomenys yra tvarkomi Google vardu. Google niekada nesies jūsų IP adreso su kitais Google saugomais duomenimis. Naudodamiesi šia svetaine, jūs įgaliojate Google apdoroti duomenis, susijusius su jumis taip, kaip nurodyta aukščiau.Norėdami gauti daugiau informacijos apie Google Analytics slapukus, spauskite čia.
Kaip galiu valdyti slapukus ir nustoti juos gauti?
Jei norite, galite valdyti ir ištrinti slapukus. Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip išjungti slapukų saugyklą ir keisti naršyklės nustatymus, apsilankykite http://www.aboutcookies.org Galite ištrinti visus slapukus jūsų kompiuteryje, taip pat daugumoje naršyklių gali būti nustatymai blokuojantys slapukus jūsų kompiuteryje. Tačiau tokiu atveju kiekvieną kartą, kai lankotės svetainėje, turėsite rankiniu būdu keisti kai kuriuos nustatymus, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Asmeninių duomenų rinkimas

Mes tik renkame asmeninius duomenis ar informaciją, kuriuos konkrečiai ir savanoriškai  pateikia mūsų svetainės lankytojai. Gauname ribotą informaciją apie mūsų svetainės lankytojus, tokius kaip jų vardas, el. pašto adresas, telefono numeris. Paprastai renkame identifikuojamą informaciją šiais tikslais:

*Interneto svetainei administruoti;
*Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
*turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);

Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Svetainės lankytojai gali mums atsiųsti el. laišką naudodamiesi šia svetaine. Pranešimui išsiųsti reikalingas vartotojo vardas ir elektroninio pašto adresas ar telefono numeris, taip pat bet kokia papildoma informacija, kurią vartotojas nori įtraukti į savo laišką.

Socialiniai tinklai

Visą informaciją, kurią UAB Soliteka gauna Jums naudojantis socialiniais tinklais (įskaitant pranešimus, laukelių „Like“ ir „Follow“ naudojimą, bei kt.), kontroliuoja atitinkamo socialinio tinklo valdytojas. Atkreipkite dėmesį į tai, kad socialiniai tinklai ir per jas pasiekiamos paslaugos turi savo atskiras privatumo politikas, už kurių laikymąs iminėti socialiniai tinklai ir atsakingi. Peržiūrėkite šias privatumo politikas prieš pateikdami asmens duomenis socialiniuose tinkluose.

Šiuo metu Mes turime šias paskyras:

tinkle ,,Youtube“, kurio privatumo politika yra pateikiama adresu https://policies.google.com/privacy?hl=en#application;

tinkle „Facebook“, kurio privatumo politika yra pateikiama adresu https://www.facebook.com/privacy/explanation.

Duomenų saugykla

Asmeniniai duomenys, kuriuos pateikiate mums, bus saugomi tik tol, kol tai bus reikalinga tam tikslui, kuriam ji buvo surinkta, arba pagal įstatymo reikalavimus. Kontaktinė informacija apie lankytojus (pvz., informacija, gauta pateikus klausimą kontaktinėje formoje) bus saugoma tol, kol atitinkama informacija bus reikalinga norint įvykdyti užklausą kontaktinėje formoje arba tol, kol vartotojas paprašys informaciją ištrinti.

Trečiųjų šalių svetainės

Mūsų svetainėje gali būti išorinių nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. UAB Soliteka negali prisiimti atsakomybės už bet kurios trečiosios šalies svetainės turinį ir saugumą.
UAB Soliteka užtikrina visų asmeninių duomenų ir informacijos saugumą ir konfidencialumą. Tačiau ši garantija netaikoma trečiųjų šalių svetainių nuorodoms ir tinklalapiams.

Asmeninių duomenų tvarkymas

UAB Soliteka (įmonės kodas 303119938, registracijos adresas: Lygybės g. 21-86, Kaunas) yra bet kokių asmens duomenų, renkamų per šią svetainę, valdytojas; šie duomenys bus tvarkomi pagal Lietuvos Respublikos fizinių asmenų duomenų apsaugos įstatymą ir atitinkamus ES norminius aktus.
Naudodamiesi šia svetaine, sutinkate, kad mes valdome informaciją pagal pirmiau išvardytą tvarką ir tikslą.